FACEBOOK / INSTAGRAM

Inwestycja deweloperska Kolonia Sielce

Kolonia Sielce to kameralny budynek zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, składający się z dwóch części – Kolonii Sielce Home oraz Kolonii Sielce Office. Ideą Inwestora było stworzenie eleganckiej, współczesnej zabudowy współgrającej z korzeniami architektonicznymi rejonu Sielc – klasyczną, niską zabudową mieszkaniową z lat 50. Za architektoniczny projekt inwestycji odpowiada pracownia PIG Architekci.

Klientowi zależało na stworzeniu znaku oraz pełnej identyfikacji wizualnej wyróżniających się wysoką estetyką. Prośbą inwestora było zaprojektowanie logotypu/nazwy inwestycji pisanego akwarelą w pozornie niedbałej formie. Aby zachować równowagę między minimalistycznym acz dość specyficznym znakiem, postawiliśmy na biel przełamaną prostymi, delikatnymi liniami zachowując w ten sposób harmonię i spójność.

Prestiżowa lokalizacja, bliskość Łazienek Królewskich, wysoki standard wykończenia czy dbałość o każdy detal to cechy, które uwarunkowały wygląd zarówno pojedynczych akcydensów, materiałów reklamowych jak i identyfikacji zewnętrznej (wayfinding, ogrodzenie), a sama Inwestycja zaliczana jest do rynku nieruchomości luksusowych i premium.

Odpowiadamy także za stworzenie stron internetowych, oddzielnych dla inwestycji - apartamentowca oraz części biurowej. Obie zostały uproszczone do maksimum nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim z potrzeby ograniczenia chaosu informacyjnego, obecnego często na stronach inwestycji deweloperskich.

Dzięki temu znalazły się na nich jedynie niezbędne komunikaty. Zarówno na HOME jak i OFFICE ze względów użyteczności wprowadziliśmy wyszukiwarkę mieszkań 2D z poziomu rysu architektonicznego, co ułatwia potencjalnym klientom znalezienie mieszkań. Ponadto na stronie OFFICE znalazło się także miejsce na interaktywną prezentację standardu wykończenia biur.

logotyp
odręczny
elegancki

Identyfikacja wizualna
wizytówki
papier firmowy
teczki firmowe

wayfinding

strona www
wizytówka
interaktywna wyszukiwarka mieszkań

materiały reklamowe
billboardy
bannery
tblice
ogrodzenie
flagi

Zobacz rozwiązanie na stronie live

Zobacz pozostałe projekty

Masz do nas pytania?

pisz / dzwoń

[email protected]

+48 577 666 973

Zobacz rozwiązanie na stronie live

Zobacz pozostałe projekty

Masz do nas pytania?

pisz / dzwoń

[email protected]

+48 577 666 973