PRAWDA JEST

BRUTALNA

W komunikacji marketingowej wygląd to podstawa. Pomagamy budować wizerunek marki od podstaw.

DESIGN

Stvorzymy logo dla Twojej firmy i zadbamy o kompleksową identyfikację wizualną uwzględniając jej charakter, filozofię i strategię komunikacji. W naszej ofercie znajdziesz projektowanie logo/logotypów, wizytówek, szablonów dokumentów, rollup’ów, a także wszelkiego rodzaju reklam i bannerów promujących firmę w kampaniach outdoorowych.

BRANDING

Mamy świadomość, jak trudno wyróżnić się w strumieniu informacji, jaką jest sieć. Na sukces składa się wiele czynników, począwszy od samego produktu, poprzez wartość, na wizerunku brandu kończąc. Pomysł na siebie to nie wszystko. Twojej firmie potrzebna jest także konkretna strategia wizerunkowa i komunikacyjna, które sprawią, że zacznie być zauważana przez klientów. To przełoży się na Twoje wymierne zyski.

WEBDESIGN

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Jej odpowiedni wygląd i funkcjonalność (usability) przekłada się na Twój zysk i wpływa na pozytywny odbiór marki. Pokaż się z jak najlepszej strony, to kluczowe w prowadzeniu biznesu! Nasi eksperci kompleksowo przygotują dla Ciebie stronę WWW, uwzględniając przy tym Twoje potrzeby, pozycję na rynku i kierunki rozwoju marki.

Tvorzymy kompleksowo: portale, blogi i sklepy internetowe - od grafiki, przez treści, po technologię. Zwracamy uwagę na estetykę, nowoczesność i funkcjonalność stron WWW, dostosowujemy tworzone treści do odbiorców i strategii komunikacyjnej.

SEO/SEM

Pomożemy Ci zbudować strategię marketingową i wypozycjonujemy Twoją firmę na tle konkurencji. Przygotujemy rozwiązania, które w prosty sposób sprawią, że staniesz się nr 1 na rynku. To nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zadbamy o to, aby z miesiąca na miesiąc Twoja przewaga nad konkurencją stale się powiększała.